Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

O nas

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia. W trosce o nasze zdrowie korzystamy z darów natury. Olejki konopne pomogły wprowadzić do naszego życia spokój i harmonię, ułatwiając codzienność nam i naszym zwierzakom. Poznanie bogactwa oraz mocy substancji, które skrywają się w konopiach oraz innych roślinach, sprawiły, że z zamiłowaniem połączyliśmy swoją pasję z życiem zawodowym.

Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów konopnych z dbałością o najwyższe standardy. Każdy pochodzi z certyfikowanych i sprawdzonych źródeł. Odpowiedni wybór składników pozwala nam na oferowanie bezpiecznych oraz skutecznych produktów. Kontrolujemy nasze produkty w niezależnym laboratorium, aby mieć pewność, że zawierają wysoką ilość związków aktywnych i są pozbawione zanieczyszczeń. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego przed zakupem oferujemy możliwość konsultacji, aby dobrać produkt odpowiedni do Twoich potrzeb.

Naturalne i w 100% bezpieczne produkty

Nasze produkty zawierają naturalne składniki najwyższej jakości: ekologiczny olej z nasion konopi i ekstrakt z konopi, który jest pozbawiony nawet śladowej ilości zanieczyszczeń. To bardzo ważne, bo w ekstraktach szkodliwe substancje mogą nawet kilkakrotnie przekraczać dopuszczalne normy‼️

Produkty Green Pharm powstają w polskim laboratorium spełniającym najwyższe standardy produkcji produktów spożywczych. Laboratorium jest pod stałym nadzorem GIS-u, posiada certyfikaty HACCP oraz ISO. Te standardy gwarantują bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Produkty Green Pharm powstają z polskich certyfikowanych upraw. Wspieramy polskich rolników i wybieramy najwyższej jakości surowiec.

Nasze produkty dostępne w sklepie on-line

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów w sklepie online