Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Białko konopne w Green Pharm

Białko jest podstawowym budulcem naszego organizmu. Odpowiada m.in. za proces wzrostu, regenerację tkanek, komórek i narządów, dostarczanie do nich tlenu, a także syntezę hormonów. Białko jest podstawowym budulcem naszego organizmu. Odpowiada m.in. za proces wzrostu, regenerację tkanek, komórek i narządów, dostarczanie do nich tlenu, a także syntezę hormonów.

Białko konopne - po co?

Ponadto jest elementem składowym przeciwciał, których zadaniem jest obrona organizmu przez szkodliwymi najeźdźcami. Bez odpowiedniej ilości białka nasz organizm nie ma możliwości funkcjonować prawidłowo. Najłatwiej dostarczyć je do organizmu, poprzez spożywanie chudego mięsa, serów czy innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Jednak ze względu na wątpliwą jakość tych produktów lub wyznawane wartości, coraz więcej osób decyduje się na przejście na dietę wegańską lub wegetariańską. W jaki sposób zadbać wówczas o zapewnienie sobie odpowiedniej ilości białka?

Białko konopne - charakterystyka.

Idealnym rozwiązaniem dla osób rezygnujących ze spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego jest białko konopne. Co je wyróżnia spośród innych białek roślinnych? Przede wszystkim zawiera aż 20 niezbędnych człowiekowi aminokwasów, dlatego jest to w pełni wartościowe białko. Ponadto jest bogatym źródłem kwasów omega 3 i omega 6 w idealnych do siebie stosunku 1:3. Znajdziemy w nim także witaminy z grupy B, witaminę C oraz E oraz niezbędne dla nas minerały. Dzięki swojemu składowi wpływa korzystnie na pracę układu immunologicznego, układu krążenia, układu pokarmowego, mięśniowego i kostnego, działa przeciwzapalnie, a także wpływa pozytywnie na wygląd naszej skóry, włosów i paznokci. Jeśli szukacie pełnowartościowego, roślinnego produktu, uzupełniającego Wasze zapotrzebowanie na białko, białko konopne jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dodatek do sałatek, koktajli, zup, sałatek itp. Białko konopne znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupu.

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklep internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować. Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl
Oceń post