Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

India cosmetics serum do bardzo suchej skóry i dłoni w Green Pharm

Temperatura za oknem wciąż nieźle daje nam w kość. Czy Wasza skóra też odczuwa skutki ekspozycji na niesprzyjające warunki atmosferyczne? Temperatura za oknem wciąż nieźle daje nam w kość. Czy Wasza skóra też odczuwa skutki ekspozycji na niesprzyjające warunki atmosferyczne?

India cosmetics serum do bardzo suchej skóry - właściwości.

Jeśli szukacie pomocy w regeneracji naskórka, niezastąpione może okazać się Serum do bardzo suchej skóry i dłoni India Cosmetics. Serum, którego głównym składnikiem jest olej konopny, gwarantuje głębokie i intensywne nawilżenie. Dostarczając skórze niezbędnych wartości odżywczych, podnosi jej odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wzbogacenie formuły o D-panthenol i Aloe vera, przynosi ulgę podrażnionej i przesuszonej skórze, działając na nią łagodząco, regenerująco oraz przeciwzapalnie. Natomiast witamina E chroni naskórek, regeneruje włókna kolagenowe, zmiękcza oraz wygładza. Takie połączenie z pewnością pomoże Wam uporać się z przesuszona skórą i przygotować ją na nadchodzące lato. Zapraszamy do zakupu.

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Podczas zakupów, nie zapomnijcie, by przy okazji odwiedzić też nasz sklep internetowy Green Pharm, gdzie możecie znaleźć inne produkty CBD, a także mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować. Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl
Oceń post