Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Olej CBD dla zwierząt jako rozwiązanie na sylwestra

Wielu właścicieli czworonogów decyduje się tego dnia podawać im silne środki uspokajające, które często działają usypiająco lub otępiająco. Zanim sięgniemy po farmakologię, warto wypróbować bezpieczniejsze rozwiązania, które mogą pomóc naszym pupilom przetrwać ten trudny dla nich czas. Takim naturalnym sposobem jest zastosowanie olejków CBD, które docenia się m.in. za ich właściwości uspokajające.

Wielu właścicieli czworonogów decyduje się tego dnia podawać im silne środki uspokajające, które często działają usypiająco lub otępiająco. Zanim sięgniemy po farmakologię, warto wypróbować bezpieczniejsze rozwiązania, które mogą pomóc naszym pupilom przetrwać ten trudny dla nich czas. Takim naturalnym sposobem jest zastosowanie olejków CBD, które docenia się m.in. za ich właściwości uspokajające. Co ważne nie zmieniają przy tym stanu świadomości. Do Sylwestra zostało jeszcze trochę czasu, więc to idealny moment, żeby rozpocząć podawanie olejku zwierzętom. W jaki sposób można pomóc im przy pomocy CBD? Przede wszystkim warto zacząć stosowanie z wyprzedzeniem, podając niewielkie ilości, kilka razy w ciągu dnia, aby uruchomić receptory kannabinoidowe, a ich działanie dało się odczuć jeszcze przez nocą sylwestrową. Poza tym w momencie silnych wystrzałów, gdy zwierzęta najsilniej reagują, można doraźnie podać większą niż zazwyczaj ilość kropli w celach uspokajających. W naszym sklepie internetowym oraz punktach sprzedaży znajdziecie olejki o potwierdzonym działaniu, a rezultaty ich stosowania możecie śledzić wśród podopiecznych: Paka dla Zwierzaka Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady i Damcidom- adopcje i pomoc psom Trójmiasto oraz na naszych portalach społecznościowych. Jeśli macie problem z doborem odpowiedniego dla swojego zwierzęcia olejku, skontaktujcie się z nami.

Sklep internetowy z produktami naszej marki.

Więcej produktów konopnych naszej marki znajdziecie w naszym sklepie internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów konopnych naszej marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować.

Kontakt: 

Telefon: +48 665 105 900
E-mail: sklep@greenpharm.pl

Autor: Anna Klas - Doradca Green Pharm.

Oceń post