Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Plastry PuroCuro Na Sen

Problemy ze snem często niosą ze sobą wiele konsekwencji zdrowotnych. Jak możemy wspomóc swój organizm, żeby zadbać o odpowiednią jakość snu, potrzebną dla prawidłowej regeneracji? Problemy ze snem często niosą ze sobą wiele konsekwencji zdrowotnych. Jak możemy wspomóc swój organizm, żeby zadbać o odpowiednią jakość snu, potrzebną dla prawidłowej regeneracji?

Wpływ CBD na sen.

Oczywiście substancją, która wpływa na poprawę tego niezmiernie ważnego aspektu naszego życia, jest CBD. Suplementacja tego kannabinoidu zazwyczaj w pierwszej kolejności przekłada się na lepszy i spokojniejszy sen. Jeśli jednak szukamy innego rozwiązania lub, gdy jeszcze bardziej chcemy wspomóc jego działanie, możemy sięgnąć po dodatkowe produkty, które znajdziecie w naszej ofercie.

Plastry PuroCuro Na Sen.

Poza plastrami na sen Puro Curo, które poprzez skórę transmitują do naszego organizmu naturalne wyciągi i ekstrakty poprawiające jakość snu, możecie zastosować Formułę Spokojny Sen CannabiGold. Formuła Spokojny Sen zawiera olej z nasion konopi, ekstrakt z melisy, olejek ze skórki gorzkiej pomarańczy i ekstrakt z szyszek chmielu, a funkcję naturalnego przeciwutleniacza pełni tu ekstrakt z rozmarynu. Sami zdecydujcie, który produkt najbardziej Wam odpowiada. Zapraszamy do zakupu.

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklep internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować. Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl
Oceń post