Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Właściwości terapeutyczne konopi – Historia.

Właściwości terapeutyczne konopi - Historia. Chiński cesarz Shennong w 2737 roku p.n.e. zwracał uwagę w swojej książce poświęconej ziołolecznictwie na właściwości marihuany, pomagające w leczeniu wielu dolegliwości. Starożytne chińskie teksty noszą wzmianki o zastosowaniu marihuany przy reumatyzmie, roztargnieniu czy dolegliwościach bólowych. Właściwości terapeutyczne konopi - Historia. Chiński cesarz Shennong w 2737 roku p.n.e. zwracał uwagę w swojej książce poświęconej ziołolecznictwie na właściwości marihuany, pomagające w leczeniu wielu dolegliwości. Starożytne chińskie teksty noszą wzmianki o zastosowaniu marihuany przy reumatyzmie, roztargnieniu czy dolegliwościach bólowych. Od 1850 do 1937 roku około 80% amerykańskich wyrobów medycznych było produkowanych z konopi. Amerykańskie leki na bazie konopi sprzedawane były w aptekach i z powodzeniem stosowane w przypadku ponad 100 chorób i dolegliwości o rożnym podłożu. Natomiast pod koniec lat 30-tych XX wieku po relegalizacji alkoholu zaistniała potrzeba znalezienia dla przedstawicieli prawa „nowego wroga”. W tym momencie zaczęła się masowa kampania propagandowa, wynikająca z działania Harry’ego Anslingera, wpływająca na negatywne spostrzeganie konopi. W dalszym ciągu przez szerokie grono nieświadomych osób konopie spostrzegane są  jako „wielkie zło”, jednak coraz powszechniej i głośniej mówi się o ich prozdrowotnych właściwościach. Fakt, iż od starożytności do czasów przez tysiąclecia konopie były powszechnie stosowane do celów terapeutycznych, jest najlepszym potwierdzeniem dla ich niezwykle ważnego znaczenia dla naszego zdrowia. W sklepie internetowym Green Pharm znajdziecie konopie w rożnej formie: w postaci olejków, olejów tłoczonych na zimno, plastrów, past, kapsułek, kosmetyków czy produktów spożywczych. Warto na co dzień korzystać z ich potencjału.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować. Kontakt: Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklep internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Autor: Anna Klas - doradca Green Pharm

Oceń post