Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Wszystko co musisz wiedzieć na temat Kusha z Green Pharm

Kush to odmiana konopi tak popularna, że dla wielu użytkowników utożsamiana jest z synonimem tej rośliny. Kush to odmiana konopi tak popularna, że dla wielu użytkowników utożsamiana jest z synonimem tej rośliny.

Kush z Green Pharm - pochodzenie.

Z tego pochodzącego z gór Hindu Kush (pasma górskiego Himalajów) szczepu, wywodzi się niezliczona już liczba hybryd, a Kush w czystej postaci jest raczej rzadko spotykana. Odmianie tej przypisuje się właściwości poprawiające myślenie. Aromaty, którymi charakteryzuje się Kush to cytrusowe nuty, ale odnaleźć w niej możemy zarówno słodkie jak i ziemiste walory. Jeśli jesteście zainteresowani poznaniem różnych odsłon tej odmiany, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować. Kontakt: Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklepie internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać mnóstwo przydatnych informacji o CBD.
Oceń post