Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Bio Maqui marki Biowen

Wiele osób marzy o szczupłej sylwetce, ale droga do niej dla większości wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i ciężka pracą. Natura dała nam jednak narzędzia, które pomagają osiągnąć upragniony efekt.

Wiele osób marzy o szczupłej sylwetce, ale droga do niej dla większości wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i ciężka pracą. Natura dała nam jednak narzędzia, które pomagają osiągnąć upragniony efekt.

Bio Maqui marki Biowen - skład.

Jednym z nich są posiadające niezwykle właściwości jagody maqui. Te występujące na terenie Chile ciemnofioletowe owoce przypominające polskie jagody, posiadają najwyższe stężenie antocyjanin (przeciwutleniaczy) ze wszyskich zbadanych dotąd owoców. Ponadto są bogatym źródłem witaminy B, C i E, a także żelaza, potasu, wapnia, magnezu, cynku i baru. Zawierają również duża zawartość kwasów tłuszczowych omega-3,6 i 9 w korzystnych dla siebie proporcjach. Maqui to także źródło błonnika i białka.

Bio Maqui marki Biowen - właściwości.

Za co szczególnie są doceniane?

1. Dzięki niezwykle wysokiej zawartości antocyjan uznawane są za najskuteczniejszy naturalny spalacz tłuszczu. Podkręcając metabolizm, wspomagają odchudzanie oraz regulują poziom cukru we krwi.

2. Są świetnym antyoksydantem, dzięki czemu spowalniają procesy starzenia.

3. Wzmacniają odporność.

4. Działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie

5. Poprawiają ostrość widzenia i wspomagają w leczeniu chorób siatkówki oka

6. Oczyszczają organizm z toksyn

7. Wykazują działanie przeciwnowotworowe

8. Wspomagają prace serca

Jeśli chcecie skorzystać z dobrodziejstw, jakie dają nam te cudowne owoce, możemy zaoferować Wam najwyższej jakości sproszkowane Bio Maqui marki Biowen. Wystarczy dodać je do koktajli, jogurtów, deserów, owsianek itp. i czerpać z nich to co najlepsze dla naszego zdrowia. Zapraszamy do zakupu.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować.

Telefon:

+48 665 105 900

E-mail:

sklep@greenpharm.pl

Oceń post