Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Peeling kokosowy z olejem z konopi India

Czy Wasza skóra jest już przygotowana, żeby chłonąć promienie słoneczne?? Żeby cieszyć się złotą, równomierną opalenizną, nie zapomnijcie o regularnym peelingu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się Peeling kokosowy z olejem z konopi India. Dzięki niemu pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka, a połączenie oleju z konopi, olejku kokosowego oraz oleju migdałowego dodatkowo nawilży, zmiękczy i uelastyczni skórę Waszego ciała. Wystarczy wmasować go 1-2 razy w tygodniu i cieszyć się piękną i gładką skórą. Zapraszamy do zakupu. Czy Wasza skóra jest już przygotowana, żeby chłonąć promienie słoneczne?? Żeby cieszyć się złotą, równomierną opalenizną, nie zapomnijcie o regularnym peelingu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się Peeling kokosowy z olejem z konopi India. Dzięki niemu pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka, a połączenie oleju z konopi, olejku kokosowego oraz oleju migdałowego dodatkowo nawilży, zmiękczy i uelastyczni skórę Waszego ciała. Wystarczy wmasować go 1-2 razy w tygodniu i cieszyć się piękną i gładką skórą. Zapraszamy do zakupu.

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklep internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Green Pharm - kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować. Kontakt: Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl
Oceń post