Darmowa dostawa od 109 zł 665 105 900 Email biuro@greenpharm.pl 0.00  Twoje konto

Białko konopne w Green Pharm – co musisz wiedzieć?

Osoby aktywne fizycznie zazwyczaj są świadome tego, jak ważne jest zapewnienie w codziennej diecie odpowiedniej ilości białka. Dla osób, które preferują dietę wegetariańską i wegańską, powstały produkty, takie jak białko z konopi. Dostępne w Green Pharm białko z konopi siewnej jest w pełni naturalnym produktem dla osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Jakie wyjątkowe właściwości posiada białko konopne? Jakie białka  proteiny konopne stosować? Osoby aktywne fizycznie zazwyczaj są świadome tego, jak ważne jest zapewnienie w codziennej diecie odpowiedniej ilości białka. Dla osób, które preferują dietę wegetariańską i wegańską, powstały produkty, takie jak białko z konopi. Dostępne w Green Pharm białko z konopi siewnej jest w pełni naturalnym produktem dla osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Jakie wyjątkowe właściwości posiada białko konopne? Jakie białka  proteiny konopne stosować?

Roślinne białko konopne – właściwości i charakterystyka

Bardzo łatwą i wygodną formą na dostarczenie białka są rożnego rodzaju shake’i i koktajle potreningowe. Na rynku dostępne są zarówno izolaty białka zwierzęcego oraz roślinne alternatywy idealne m.in. dla wegetarian i wegan. Najlepiej przyswajalnym źródłem białka roślinnego jest białko konopne, które jako jedyne zawiera wszystkie niezbędne człowiekowi aminokwasy. To na przykład aminokwasy esencjonalne, których organizm samodzielnie nie produkuje – cysteina, histydyna i inne. Białko podnosi poziom energii i wspiera budowę tkanki mięśniowej. Proteina białkowa sprawdzi się zarówno w przypadku osób chcących powiększyć masę mięśniową, jak i osób poszukujących zastrzyku energii w pracy. Zawiera 20 aminokwasów (aminokwasy egzogenne), kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, a także błonnik pokarmowy.

Bio białka z konopi – naturalny superfood

W naszej ofercie znajdziecie kilka propozycji najwyższej jakości Bio białka konopnego HempKing.eu. Jednym z nich jest wzbogacone wieloma cennymi składnikami z kategorii superfood oraz adaptogenów Bio białko konopne Active. Jego skład uzupełniają: kurkuma, imbir, ashwagandha, baobab, banan, brokuł, szpinak, burak, jarmuż i lucuma, a wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw. Takie połączenie poza dostarczeniem podstawowego budulca naszego organizmu, podniesie odporność, dostarczy mnóstwa wartości odżywczych, wesprze witalność oraz wytrzymałość, a więc wszystko czego potrzebujemy przy dzisiejszej jesiennej aurze. Serdecznie polecamy.

Sklep internetowy z białkiem konopnym

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklepie internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD. Green Pharm – kontakt W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Telefon: +48 665 105 900 E-mail: sklep@greenpharm.pl
Oceń post