Homeostaza a CBD

Homeostaza - to pojęcie, które często pojawia się przy omawianiu znaczenia konopi i związanego z nimi układu endokannabinoidowego. Co tak właściwie kryje się pod tym pojęciem i dlaczego jest to takie ważne?

Homeostaza – to pojęcie, które często pojawia się przy omawianiu znaczenia konopi i związanego z nimi układu endokannabinoidowego. Co tak właściwie kryje się pod tym pojęciem i dlaczego jest to takie ważne? Homeostaza to optymalny stan naszego organizmu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych układów i narządów. Fitokannabinoidy zawarte w produktach konopnych łącza się z układem ECS, regulując jego pracę i dbając o zachowanie wewnętrznej równowagi. To powoduje, że stosując produkty zawierające fitokannabinoidy zasilamy nasz organizm w substancje, przyczyniające się do wielu procesów regeneracyjnych. Jeśli chcecie wspomóc swój organizm w osiągnięciu homeostazy, zachęcamy do regularnego stosowania dobrej jakości produktów bogatych w te niezwykłe fitosubstancje.

Green Pharm – kontakt.

W przypadku pytań dotyczących produktów pochodzenia konopnego z marki Green Pharm, możecie się z nami skontaktować.

Kontakt:

Telefon: +48 665 105 900

E-mail: sklep@greenpharm.pl

Sklep internetowy z produktami pochodzenia konopnego.

Więcej produktów pochodzenia konopnego znajdziecie w naszym sklep internetowym Green Pharm. Dodatkowo możecie przeczytać tam mnóstwo przydatnych informacji o CBD.

Autor: Anna Klas - doradca konopny Green Pharm

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart